» Yhteystiedot

YHTEYSTIEDOT
 
Kaikissa seuratoimintaan liittyvissä asioissa voit ottaa yhteyttä seurakoordinaattoriin Sirke Savolaiseen, sirke.savolainen@tampereennv.fi. Lisäksi seuran muissa asioissa voi ottaa yhteyttä osoitteeseen tnv@tampereennv.fi.

Kun asiasi koskee yksittäistä tuntia, ryhmää tai toimialaa, voit ottaa yhteyttä toimialavastaavaan.

Huomioithan!
TNV toimii vapaaehtoisvoimin, joten emme voi taata jatkuvaa puhelin- ja sähköpostipäivystystä.
Tunnin peruuntuessa tiedotamme asiasta mahdollisimman pian. Lasten liikunnan tuntiperuutusten tieto tulee omalta ohjaajalta.


SEURAKOORDINAATTORI

Sirke Savolainen
yhteydenotot ja tiedustelut (ilmoittautumiset, tunnit)
sirke.savolainen@tampereennv.fi
puh.  0409528255 arkisin klo 10-14


JOHTOKUNTA 2017

Nina Sahari
puheenjohtaja
Tanssillisen voimistelun yhdyshenkilö
nina.sahari@tampereennv.fi
puh. 0400 168488 (mieluiten sähköpostitse)

Aila Rautanen
Johtokunnan jäsen, varapuheenjohtaja
Killan yhdyshenkilö
aila.rautanen@gmail.com
puh. 040 8604571

Elina Haavisto
Johtokunnan jäsen
Tiedottaja
elina.haavisto@tampereennv.fi
puh. 040 7663831 (arkisin klo 16 jälkeen)

Maija Hirvelä
Johtokunnan jäsen
Rahastonhoitaja, laskutus
maija.hirvela@gmail.com
puh. 050 3033046

Virpi Saranpää
Johtokunnan jäsen
virpisaranpaa98@gmail.com
puh. 045 6722247

Heidi Peltolehto
Johtokunnan varajäsen
Projektivastaava
heidi.peltolehto@microsoft.com
puh. 050 5410811

Raili Tähtivyö
Johtokunnan varajäsen
Aikuisliikunnan yhdyshenkilö
raili.tahtivyo@gmail.com
puh. 0400 130200


TOIMIHENKILÖT

Pirjo Lehtonen
Kuntomix yhdyshenkilö
pirjopispala@gmail.com
puh. 045 1263250

Kaija Virtanen
Killan puheenjohtaja
Terveysliikunnan yhdyshenkilö, kalustovastaava
kaija.virtanen@kotikone.fi
puh. 050 3844298

Airi Karima
Emäntä, Vesiliikunnan yhdyshenkilö
airikarima@gmail.com
puh. 050 3250442

Päivi Kautonen
Sihteeri
paivi.kautonen@sci.fi


SÄÄNNÖT

Tampereen Naisvoimistelijoiden säännöt


Hyvää huomenta, käyttäjä